Wykorzystaj w pełni doświadczenia płynące z rozwiązań elektrycznych

Ciesz się e-mobilnością bez zakłóceń dzięki naszym czterem głównym zaletom. Poznaj je poniżej!

Rozpocznij

Pełna przejrzystość cenowa

Możesz używać Lexus Charging Network z naszą taryfą i łatwo kontrolować swoje wydatki. Sprawdzaj aktualne ceny w dowolnym momencie – po prostu odwiedź naszą stronę z taryfami i mapę.

Pełna wygoda ładowania

Ciesz się elektryczną mobilnością bez wysiłku: dzięki jednej umowie, jednej karcie i dostępowi z jednego miejsca.

Przebieranie w zbyt wielu kartach i zestawianie wydatków to przeszłość. W zamian, dzięki karcie do ładowania Lexus Charging Network, możesz ładować swój pojazd na jednym z 200 121 punktów ładowania w Europie. Ponadto otrzymasz listę wszystkich ładowań na jednej fakturze, wystawionej w walucie Twojego kraju.

Jedna umowa na wszystkie kraje

Naładuj Lexus w jednym z 200 121 punktów ładowania w 23 krajach Europy. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, Lexus Charging Network umożliwia szybki i wygodny dostęp – zarówno podczas weekendowego wypadu, jak i na rodzinnych wakacjach.

Ciągle poszerzamy naszą sieć i dodajemy nowe stacje ładowania. Zobacz mapę, aby znaleźć punkt ładowania po drodze do następnego celu!

Nawet jeśli ładujesz swój pojazd elektryczny w krajach, w których obowiązują inne waluty, Twoja faktura zawsze będzie wystawiana w walucie Twojego kraju. Zapewnia to pełną przejrzystość kosztów.

Przegląd

Sprawdź zużycie i faktury online na portalu Lexus Charging Network. Dzięki temu zawsze masz pełny przegląd wszystkich ładowań, w tym informacje o dacie, czasie trwania sesji, naładowanych kWh i koszcie. Możesz również łatwo dokonywać zamówień i zarządzać swoimi umowami z domu.

Na portalu można również zaktualizować swój profil, zamówić dodatkowe pakiety (jeśli są dostępne dla Twojego kraju), a także dokonać zmian w umowie.

FAQ

  • Możliwość ładowania na całym świecie, bez konieczności korzystania z wielu kart lub zawierania dodatkowych umów z innymi dostawcami.
  • Jedna z największych sieci w całej Europie.
  • Atrakcyjne i w pełni przejrzyste ceny ładowania oraz sesje ładowania – online i na comiesięcznej fakturze.
  • Ciągły rozwój dzięki innowacyjnym funkcjom.
  • Lexus Charging Network integruje dane punktów ładowania z różnych źródeł, standaryzuje je i stale poprawia jakość danych w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Nasz produkt zapewnia Państwu dostęp do jednej z największych sieci w Europie. Nasza sieć jest dostępna za granicą, więc można ładować na dowolnej stacji do niej należącej.

Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu. W skrócie: po zalogowaniu można wybierać spośród setek punktów ładowania, filtrować je, uzyskać wskazówki dotyczące adresu punktów ładowania, a także rozpoczynać i kończyć sesje ładowania.
Możliwe jest również przeglądanie szczegółów konta i umowy, tworzenie ulubionych i wiele więcej!

 

Pobieranie aplikacji z Apple Store: https://apps.apple.com/app/id1618744308
Pobieranie aplikacji z Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lexus.oneapp.eu

Jest to fizyczne narzędzie uwierzytelniające, umożliwiające ładowanie samochodu na naszych stacjach ładowania. Będąc na wybranej stacji, wystarczy przyłożyć kartę do czytnika, aby rozpocząć/zakończyć sesję ładowania.
Wyszukując stację z możliwością uwierzytelnienia karty do ładowania, można ustawić filtr dla takich stacji ładowania w aplikacji lub na naszej stronie internetowej.

Zobacz wszystkie FAQ

Dołącz już dziś i naładuj Lexus zawsze i wszędzie

Rozpocznij

*Kompatybilność złączy jest zależna od modelu samochodu.