Dosiahnite maximálny zážitok z nabíjania

Užite si plynulú e-mobilitu vďaka štyrom hlavným výhodám. Pozrite si ich nižšie!

Začíname

Úplná cenová transparentnosť

Lexus Charging Network môžete použiť s našou tarifou a jednoducho sledovať svoje výdavky. Pozrite si aktuálne ceny kedykoľvek, stačí navštíviť na stránku s tarifami a mapu.

Absolútne pohodlie pri nabíjaní

Užite si elektromobilitu bez námahy: s jednou zmluvou, jednou kartou a jedným prístupom.

Už sa nepotrebujete prehrabávať medzi viacerými kartami a zapisovať si náklady. Namiesto toho môžete s nabíjacou kartou Lexus Charging Network nabíjať v 200 121 nabíjacích miestach v Európe. Navyše získate jednorazové oznámenie so zoznamom všetkých vašich nabíjaní vo vašej mene.

Prekračujte hranice s jednou kartou

Nabíjajte svoje Lexus v jednom z 200 121 nabíjacím miest v 23 európskych krajinách. Nezáleží na tom, kde sa nachádzate, Lexus Charging Network umožňuje rýchly a pohodlný prístup, či už ste na víkendovom výlete alebo rodinnej dovolenke.

Neustále rozširujeme svoju sieť a pridávame nové nabíjacie stanice. Pozrite si mapu a nájdite nabíjacie miesta na ceste do vášho ďalšieho cieľa!

Aj keď nabíjate svoj elektromobil v krajinách s inými menami, vaša faktúra bude vždy vo vašej mene. Takto budú náklady úplne transparentné.

V skratke

Pozrite si svoje používanie a faktúry online na portáli Lexus Charging Network. Týmto spôsobom máte vždy úplný prehľad o všetkých nabíjaniach vrátane dátumu, dĺžky relácie, nabitého výkonu v kW a nákladoch. Takisto si môžete jednoducho z domu objednať a spravovať svoje zmluvy.

Na portáli môžete tiež aktualizovať svoj osobný profil, objednať si ďalšie balíky (ak sú dostupné vo vašej krajine) a meniť svoju zmluvu.

FAQ

  • Medzinárodné nabíjanie bez potreby vlastniť viacero kariet alebo doplnkové zmluvy s ostatnými poskytovateľmi.
  • Jedna z najväčších sietí v celej Európe.
  • Atraktívne a úplne transparentné ceny nabíjania a nabíjacie relácie – online a na mesačnej faktúre.
  • Nepretržitý vývoj vďaka inovatívnym funkciám.
  • Lexus Charging Network zahŕňa nabíjacie body z rôznych zdrojov, štandardizuje ich a nepretržite zlepšuje kvalitu údajov na základe mnohoročných skúseností.

Vďaka nášej službe máte prístup k jednej z najväčších sietí v Európe. Naša sieť je dostupná cezhranične, takže nabíjať môžete na každej stanici v našej sieti.

Používanie aplikácie je veľmi jednoduché. V skratke: Po prihlásení si môžete vybrať zo stoviek nabíjacích miest, filtrujte ich, získajte navigáciu k adrese nabíjacieho miesta a tiež spustite a ukončite nabíjacie relácie.
Tiež sa môžete pozrieť do svojho účtu a na podrobnosti k zmluve, vytvoriť obľúbené miesta a oveľa viac!

 

Stiahnite si aplikáciu z obchodu Apple Store: https://apps.apple.com/app/id1618744308
Stiahnite si aplikáciu z obchodu Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lexus.oneapp.eu

Predstavuje váš fyzický nástroj autorizácie, vďaka ktorému môžete nabíjať svoje vozidlo na našich nabíjacích staniciach. Ak sa nachádza na vybranej stanici, len priložte kartu k čítačke a môžete spustiť/zastaviť svoje nabíjacie relácie.
Ak hľadáte stanicu pomocou možností autentifikácie nabíjacej karty, môžete v aplikácii alebo na našej webovej stránke nastaviť filter na tieto nabíjacie stanice.

Zobraziť všetky FAQ

Pridajte sa k nám dnes a nabíjajte svoje Lexus kdekoľvek a kedykoľvek

Začíname

* Kompatibilita konektorov závisí od modelu auta.